.hu domain regisztráció webszolgáltatások? A felhőalapú számítástechnika gyorsabbá, olcsóbbá és kevésbé bonyolulttá teheti a tesztelést és a fejlesztést. Ennek oka az, hogy számos, már létező és tökéletesen alkalmas felhőkörnyezet már készen áll, és azonnal használható. Rengeteg vállalat használja a felhőt katasztrófa utáni helyreállítási igényeinek megoldásaként. A szerverek folyamatos biztonsági mentése a felhőben azt jelenti, hogy többé nem kell külön, redundáns saját DR-helyszínért fizetnie. A helyreállítás nemcsak sokkal olcsóbb, de sokkal gyorsabb is, így vállalkozása pillanatok alatt újra online lesz.
Milyen védelem van a hackerek ellen? Szervereinken futó szolgáltatások DDOS védelemmel rendelkeznek, de ezen felül ModSecurity eszköztárának segítségével a támadó jellegű próbálkozásokat is blokkoljuk. Ezen felül rendszeresen végzünk vírus és malware keresést a fájlokban. WordPress tárhely: Indítsd el új WordPress alapú weboldalad, webshopod vagy blogodat pár kattintással! Előre telepített WordPress, WordPress Toolkit Deluxe kezelő eszközzel. Nézze meg még többet információ a webhelyen WordPress tárhely. Gyors & megbízható: Szolgáltatásainkat a legmodernebb és megbízhatóbb eszközökre és megoldásokra építjük, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani.
Ha egy lépéssel továbbmegyünk, és most kizárjuk az olyan oldalakat, mint a helytartók és a parkolt domainek, újabb átrendeződés történik: míg a .online és a .store továbbra is az első három helyen marad, a .tokyo a második helyre kerül, a domainek 22%-ával, amelyek aktív weboldalra mutatnak, ami valószínűleg egyedi tartalmú webhelyet vagy üzleti webhelyet jelent. A 20 legnagyobb új gTLD-t tartalmazó lista alján a .buzz, a .icu és a .cyou található. Ezeknél az új gTLD-knél a domainek kevesebb mint 13%-a kapcsolódik elérhető weboldalhoz. A legalsó helyen a .cyou zónafájlban felsorolt domaineknek mindössze 2%-a vezet aktív és “helykitöltő” (placeholder) weboldalra.
Ha Ön egy sikeres e-kereskedelmi áruházat üzemeltet abcdivat.hu néven, és csak ezt az egy domaint regisztráltatja, nem tartana sokáig, amíg mások regisztrálnának egy abcdivat.com vagy abcdivat.eu weboldalt és úgy tennének, mintha az Ön cége lennének. Eladhatják az Ön termékeinek hamisított változatait a gyanútlan vásárlóknak, vagy egyszerűen csak meglophatják őket. Mindez pusztító hatással lehet az Ön hírnevére. Ezért vált annyira elterjedté a több TLD regisztrálása. Ezt talán érdemes megfontolni. Mivel azonban ma már olyan sok TLD áll rendelkezésre, hogy évente több ezer euróba kerülne mindet bejegyeztetni. Ehelyett érdemes inkább azokat regisztráltatni, amelyeket a leghasznosabbnak tart. Ha például van .hu ccTLD-je, érdemes megfontolni a .com és .eu változatok egyidejű regisztrálását.
Ha nagyon éles szemmel nézi a webcímeket a böngészője felső sávjában, valószínűleg észrevette már bármely weboldal címének legelső részét, a “HTTP” vagy “HTTPS” betűket. De mi is az a HTTP, és hogyan működik? Vessünk egy pillantást a ragasztóra, amely összetartja a webet. A HTTP egy rövidítés, és a hipertext átviteli protokoll rövidítése. Bontsuk le egy kicsit, kezdve a “protokoll” résszel. A technika világában a protokoll azon szabályok összessége, amelyeket a gépeknek be kell tartaniuk ahhoz, hogy “beszélhessenek” egymással. Például a VPN protokollok határozzák meg, hogy a VPN-ek hogyan lépnek kapcsolatba a szerverekkel. A HTTP ennél sokkal kevésbé specifikus, és inkább az internet működésének szabályait határozza meg. Fedezze fel még többet részletek ezen a webhelyen https://www.awh.hu/.